Příjezd
Odjezd
Dospělí
Děti
Pokoje
Promo kód

Nejlepší možná cena! Zadáním promo kódu EALOYALTY získáte slevu 11%. Nevztahuje se na speciální nabídky.

Thajské masáže

Thajské masáže

Tradiční thajské masáže v útulném prostředí EA Hotelu Mánes - pod rukama rodilých Thajek se vaše tělo uvolní a oživne. Dopřejte si zdraví, relaxaci a odpočinek.

Techniky thajské masáže se velice liší od klasických masáží. Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo, největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad. Tradiční thajské masáže přispívají při zmírnění chronických příznaků a úlevách od bolestí svalů a kostí, které mají častou příčinu ve špatném držení těla.

Masáž je založena na ovlivňování bodů energie a toku energie v těle, uvolňuje blokády, podporuje nerušený tok energie a přispívá k dobrému zdravotnímu stavu.

Má-li být thajská masáž účinná, měla by trvat dvě až tři hodiny.

Mimo zmíněné účinky thajské masáže lze přiřadit i další pozitivní účinky na zmírnění působení stresu, zlepšení krevního oběhu, očištění těla od toxinů a jiných škodlivých látek, posílení nervové soustavy, revitalizace energie a celková harmonizace těla.

Rezervace

Telefon: +420 776 837 365,
SMS: +420 776 837 366
e-mail: info@thajka.cz


Z nabídky Thajských masáží

Thajská relaxační masáž / Relax

Thajská relaxační masáž / Relax Thajská relaxační masáž - zrychlená systematické tlaková masáž od temene hlavy přes šíji, páteř a zádové svaly. Zvláště příjemné je promasírování paží a nohou, včetně jednotlivých prstů. U této masáže nejde o klasickou regeneraci a uvolnění namožených svalů, jde o celkové fyzické a psychické uvolnění. Masáž probíhá v sedě na speciálním křesle. Vzhledem k délce masáže se před ní nesprchujete a ani nepřevlékáte. Určitě doporučujeme raději zvolit nejméně hodinovou masáž, která probíhá v privátním pokoji, kde mohou být aplikovány různé techniky a některé úkony opakovány tak, aby masáž byla účinná.

Tradiční thajská masáž / Classic

Tradiční thajská masáž / Classic Tradiční thajská masáž zbavuje napětí svalů a šlach, protahuje končetiny a páteř, dodává celému tělu energii. Systematická tlaková masáž celého těla je vhodná pro odstranění napětí svalstva a bolesti. Obnovuje vnitřní rovnováhu a harmonii, uvolňuje toxiny z kloubů, svalů a dalších měkkých tkání, zvyšuje cirkulaci krve, zlepšuje vylučování škodlivých látek z těla, posiluje nervový systém a odstraňuje bolesti páteře. Při masáži ležíte na speciální matraci, zatímco masérka při manipulaci s Vaším tělem kombinuje tlakové a tahové cviky. Doporučená doba trvání masáže je 1-2 hodiny, aby mohly být některé úkony opakovány. Výsledkem je pocit naprostého uvolnění a lehkosti.

Thajská olejová masáž / Oil Classic

Thajská olejová masáž / Oil Classic Thajská olejová masáž masáž je prováděna originálními masážními oleji dovezenými z Thajska. Jde o kombinaci klasické thajské masáže spolu s jemnou masáží celého těla od konečků prstů na nohách až po kořínky vlasů za pomocí olejů, které napomáhají k celkové relaxaci, odstranění únavy, bolesti a nastavení duševní a tělesné harmonie. Tento druh masáže je obzvláště účinný při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů. Působí také blahodárně na pokožku. Doporučujeme masáž v době trvání 2 hodin.

Thajská aromatická olejová masáž / Oil Aroma

Thajská aromatická olejová masáž / Oil Aroma Tato masáž je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinací s aromaterapií originálním thajským aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z pěti druhů). Masáž Vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na Vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně.

Thai Nirvana

Thai Nirvana Thai Nirvana (masáž s přikládáním horkých bylinných sáčků) je na rozdíl od thajských klasických masáží více relaxační a méně invazivní. Masérky nepoužívají tlakovou metodu, věnují se více uvolnění svalového napětí. Nastolení psychické rovnováhy je u všech masáží samozřejmostí. Tato masáž je prováděna v kombinací s aromaterapií originálním thajským aromatickým masážním olejem (jehož vůni si budete moci vybrat z pěti druhů). Masáž vás za pomocí přírodních produktů celkově zklidňuje a působí relaxačně a antistresově na vaše tělo a pleť. Pravidelná masáž uklidňuje nervový systém, uvolňuje svalové napětí, stimuluje krevní oběh, redukuje otoky a tuhnutí tkáně. Hodinová masáž s thajskými aromatickými oleji je zakončena přikládáním horkých bylinných sáčků na místa, kudy ve vašem těle proudí energie. Thajci jsou proslulí dlouhou tradicí v přírodním léčitelství a jejich horké bylinné obklady patří k nejoblíbenějším léčebným metodám. Při této tzv. Camalina metodě se plátěné sáčky obsahující směs deseti pečlivě vybraných thajských bylin opatrně nahřívají v parní lázni a poté přikládají na tělo. Každá z bylin má svůj specifický léčebný účinek a celkově pomáhají tlumit bolest a uvolňovat svalové napětí.

Masáž hlavy, šíje a ramen / Head

Masáž hlavy, šíje a ramen / Head Masáž hlavy spojená s akupresurní technikou v oblasti hlavy, krční a hrudní páteře pomáhá navodit vysoké uvolnění. Masáž probíhá vsedě a vleže na břichu. Šetrným promačkáváním energetických bodů na obličeji a šíji prokrvuje pokožku, a tím ji pomáhá bránit se stresům a stárnutí. Tato masáž vás uvolní, působí i na bolesti hlavy a její opakování má pozitivní vliv i na časté migrény. Masáž hlavy je jedinečným odpočinkem.

Masáž rukou a předloktí / Hand

Masáž rukou a předloktí vás zbaví ztuhlosti svalů na rukách promasírováním paží a předloktí včetně jednotlivých prstů.

Masáž nohou / Foot

Masáž nohou / Foot Masáž nohou - reflexní masáž chodidel má velmi hlubokou tradici léčby. Jsou lidé, kteří preferují masáž nohou jako jednu z vrcholných klasických thajských masáží. Před masáží vám masérka opláchne a osuší nohy, samotná masáž proběhne vleže či vsedě podle potřeby. Masážní technikou je především akupresura. Jedná se o stimulaci vegetativních bodů jednotlivých lidských orgánů spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního krému do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů. Masáž nohou má velmi uvolňující účinek a působí nejen fyziologicky (jak tomu věří východní kultury), ale i psychicky a antistresově (jak se o tom jistě osobně přesvědčíte). Reflexologie může hrát důležitou roli v dosažení a udržení lepšího zdravotního stavu a pohody a navodit tak tělesnou a duševní harmonii.

Cenník Thajských masáží

Masáž 30 min. 60 min. 90 min. 120 min.
Relaxační masáž 490 Kč - - -
Tradiční thajská masáž - 900 Kč 1200 Kč 1500 Kč
Thajská olejová masáž 500 Kč 900 Kč 1200 Kč 1500 Kč
Thajská aromatická olejová masáž 600 Kč 1100 Kč 1400 Kč 1700 Kč
Thai Nirvana - 1400 Kč 1600 Kč 2100 Kč
Kombinovaná masáž - 950 Kč 1250 Kč 1600 Kč
Švédská masáž - 900 Kč 1200 Kč 1500 Kč
Shiatsu - 950 Kč 1250 Kč 1600 Kč
Masáž "čtyř rukou" - 1700 Kč 2300 Kč 2900 Kč
Hilot - - 1600 Kč 1900 Kč
Masáž lávovými kameny - 1200 Kč 1500 Kč 1800 Kč
Thajská krémová masáž - 1200 Kč 1500 Kč 2200 Kč
Masáž nohou - reflexní masáž chodidel 490 Kč 800 Kč - -
Masáž šíje, hlavy a ramen 490 Kč 800 Kč - -
Masáž rukou a předloktí 490 Kč - - -

Ceny zahrnují DPH.

Speciální nabídky